Üdvözöljük Önt Egyházgelle hivatalos honlapján, ahol bepillantást

nyerhet egy fokozatosan fejlődő község mindennapjaiba.

Legfrissebb hírek

Hamarosan

No upcoming event for this category

Képeinkből válogatunk

Tisztelt látogató!

Üdvözöljük Önt Egyházgelle hivatalos honlapján, amelynek segítségével bepillantást nyerhet egy fokozatosan fejlődő csallóközi község mindennapjaiba. Azokba a mindennapokba, melyeknek néma szemlélője egyik büszkeségünk, a több mint hétszáz éves római katolikus templom, melynek épülete, mint egy tisztes kort megért idős dáma, némán és megadva magát a kornak, ugyanakkor büszke tartással áll a falu főterén. Ez a fajta kitartás, ez a fajta szívósság jellemzi az itt élő embereket. S még valami: a ragaszkodás. Ragaszkodni ahhoz, amit eleinktől kaptunk, s amire vigyáznunk kell. Ennélfogva jómagam és az önkormányzat nemes szándéka, hogy a felnövekvő nemzedék szülőföldjéhez való kötődését erősítsük. S ezek a mi hétköznapi csodáink, hogy a fiatalok elmennek világot látni, tanulni, de visszajönnek élni és lakni.

Mi pedig mindenkit visszavárunk! Térjen be hozzánk Ön is, ha csak egy virtuális kirándulás erejéig is. Viszontlátásra!

eu hu b

Az értesítés a szavazóköri választási bizottságokba küldött képviselőkről és póttagokról a következő elektronikus címre kézbesíthető: ocu@obecholice.sk.

szeptember 2016
H K Sze Cs P Szo V
Pizzeria

Üdvözöljük Önt Egyházgelle hivatalos honlapján, ahol bepillantást

nyerhet egy fokozatosan fejlődő község mindennapjaiba.